Kā tērēt mazāk par pārtiku

Visi mēģina ietaupīt, kā vien māk, jo darbavietas samazinās un cenas turpina pieaugt. Cukura un komunālo pakalpojumu izmaksas ir augstas, un arī degvielas cenas ir nesamērīgi augstas. Tātad, kā ir iespējams samaksāt visus rēķinus un joprojām atlikt mazliet neparedzētiem gadījumiem, kā saldam cukuriņam un citiem pārtikas na”sķiem un ne tikai…tērējot mazāk naudas par lietām, ko Jūs iegādājaties un izmantojat. Es došu Jums praktiskus padomus par to, kā tērēt mazāk par pārtiku un patēriņa precēm, patērēt mazāk elektroenerģijas un pat uzlabot degvielas nobraukumu, lai Jums nav jāuzpildās tik bieži. Nauda, ko Jūs ietaupīsiet, būs tā, ko Jūs varēsiet atlikt “nebaltai dienai”, un ar šodienas ekonomiku, šī diena noteikti pienāks. Katrs labs finanšu plānotājs Jums pateiks, ka Jums ir jāizveido iekrājumi vismaz 6 mēnešu ienākumu apmērā: darba zaudējums vai nejaušs notikums varētu Jūs atstāt bez pajumtes, tādēļ Jums ir jābūt gataviem visam.

  • Izmantojiet savu konta izrakstu, lai novērotu izdevumus:

Cilvēki atsakās no dažādiem pirkumiem, kas nav nepieciešami, tai skaitā komforta pirkumiem. Tas ir tikai dabiski: Jūs augstu vērtējat Jūsu kārumus, tādēļ tie viegli nāk prātā, kad Jūs sākat samazināt savus izdevumus. Pirms Jūs atsakāties no saviem kārumiem, pārbaudiet savus izdevumus, varbūt ir kas cits, kas Jums ir mazāk svarīgs.

  • Biežāk izmantojiet valsts resursus:

Jums patīk doties uz grāmatnīcu, bet Jūs varat tikpat labi pavadīt laiku, lasot grāmatas vai izvēloties tās bibliotēkā. Vakariņas picērijā var būt aizraujošas, bet pikniks parkā daudz mazāk ietekmēs ģimenes budžetu.

  • Izmantojiet abonēšanas pakalpojumus, nevis no tiem atsakieties:

Atteikties no televīzijas ir vilinoši, bet Jums var nākties maksāt par līguma laušanu. Tā vietā Jūs varat skatīties TV internetā.

Izvairieties no apņemšanās veikt būtiskas izmaiņas savas ģimenes dzīvesveidā. Mēs visi maksājām noteiktu cenu par neseno ekonomikas lejupslīdi; Jūs nevēlaties maksāt vairāk vēlāk, kad ekonomikas stāvoklis atkal sāks uzlaboties! Lai Jums labi garšo cukurs!